Sõbranädal meie koolis

Esmaspäeval käisime kõik koos Tallinnas Lindakivi kultuurikeskuses vaatamas etendust “Lumekuninganna”. Nii lapsed kui ka õpetajad olid vaimustuses ning etenduse kohta jätkus vaid kiidusõnu.

Teisipäeval oli suur hulk õpilasi ja õpetajad oma juuksed soengusse sättinud. Oli vahva soengu päev.

Kolmapäeval külastas meid lasteteater Lepatriinud ning esitas etenduse “Soovid, soovid, soovid”. Nagu ikka tõi etendus endaga kaasa palju naeru, kuid pani ka mõtlema, mida keegi elus oluliseks peab.

Neljapäeval testiti teadmisi viktoriinis ning peale koolipäeva nautisid lasteaia ja koolilapsed pidusööki. Peale seda tantsiti koos diskol ning tantsude vahele mahtus ka mõni mäng.

Reedel tähistati koos sõbrapäeva. Saadeti läbi sõbrapostkasti üksteisele kaarte, vahetati kingitusi ning mängiti koos saalis sõbrateemalisi ringmänge. Päeva lõpus kiitis direktor Helju nädala tublimaid ning saatis maiuse saatel kõik nädalavahetust nautima.