Töötajad

Töötajad 2017/ 2018 õppeaastal:

Helju Kadakas direktor, 2.,5.kl matemaatika Helju.kadakas@pikavere.edu.ee
Markko Maasik majandusjuhataja markko.maasik@pikavere.edu.ee
Kaie Tomingas- Oras 3.kl õpetaja, huvijuht kaitomoras7@gmail.com
Külli Ovir 1.-5.kl muusika, huvijuht kylliovir@gmail.com
Kristi Maasik Pikapäevarühma õpetaja
Heiko Kraubner 1.-5.kl kehaline kasvatus Heiko.kraubner@gmail.com
Marie Reinike 1. ja 4.kl õpetaja, 1.-2.klass kunst- ja tööõpetus, 4.-5.klass kunst, 4.-5.klass tüdrukute käsitöö ja kodundus, 5.klass ajalugu marie.reinike@gmail.com
Alice Suurkuusk 2. ja 5.klassi juhataja, inglise keele õpetaja, inglise keele ring Alice.suurkuusk@gmail.com
Oksana Morozova lasteaia õpetaja, lasteaia liikumisõpetaja oxy82@hot.ee
Katrin Bach lasteaia õpetaja, lasteaia liikumisõpetaja katrinbach624@gmail.com
Leevi Koplimets lasteaia õpetaja, lasteaia liikumisõpetaja leevike65@hot.ee
Kristiina Püi lasteaia õpetaja, lasteaia liikumisõpetaja kristiina.pyi@gmail.com
Liis Sass lasteaiaõpetaja abi Liis.sass@gmail.com
Ljudmilla Järmut lasteaiaõpetaja abi, koristaja ljudake40@hot.ee
Vaike Laatsarus logopeed, lasteaia muusikaõpetaja vlaatsarus@hot.ee
Eva Puusepp õpikute fondi hoidja eva1965@hot.ee
Alaida Oll koristaja alaidaoll@gmail.com
Inga Maasik majahoidja
Piret Palm kokk piretjars@gmail.com
Maarika Vesilind abikokk kukerbik@hot.ee
Karri Urban ringijuht karri.urban@gmail.com
Veronika Heinmets ringijuht perila@hot.ee
Arno Vorsman ringijuht