IX ülevabariikliku poiste solistide võistulaulmine

Laupäeval käis meie koolist 3.klassi Tarmo rinda pistmas võistulaulmises teiste Tallinna ja Harjumaa koolide solistidega. Võisteldi neljas vanusegrupis. Tarmo esines 10.- 11. aastaste grupis, kuhu oli registreeritud 14 poissi. Õpetaja Külli Ovir valis esitatavaks lauluks “Eestimaa” (Alar Salurand viisi ja Heiki Vilep sõnade autor). Tase oli kõrge, nagu ütles kolmeliikmelise žürii esimees Venno Laul. Oli väga keerukaid, samas lihtsaid kuid ka üle jõu ja häälematerjali käivaid laule. Kui teistes vanusgruppides anti välja kolm paremat kohta, siis 10.- 11. grupis anti neli, kuna tase oli selles üle ootuste kõrge ja ühtlane. Peale parimate solistide väljakuulutamist, sõitsime Tarmoga rõõmsalt kodu poole, sest ega alati polegi võit kõige tähtsam, vaid osavõtt ja teistele näitamine, et ka väikeses rinnas võib laul võimsalt kõlada.