Presidendi vastuvõtt

Saal jäi vaikseks, kui kuulutati, et on saabunud president. Kõik pöörasid oma pilgud ukse poole ja sealt ta tuligi – meie kooli endine president Karri Urban. Ta oli rõõmuga nõus mängima tänasel kontsert- aktusel seda väärikat rolli. Ja siis kõlasid hümni avaakordid. Kontserdi luulekava vahele oli tipitud kaunid laulud kodust ja Eestimaast, taustaks näidati videot kaunitest Eestimaa paikadest. Kontserdi lõppedes sai sõna Raasiku vallavanem Raivo Uukkivi ning president Karri, kes andis välja tublimatele abilistele teenetemärgid. Peale väikest pausi, rivistuti koridori, kus edasi suunduti ükshaaval või mitmekesi presidendiga kätlema. Kui ametlik osa oli läbi saanud, paluti kõiki väikesele kehakinnitusele. Kui tuju hea ja kõht on täis, siis on ju lust bussi peale minna, et hakata nautima ühte vaba päeva ja vaadata televiisorist, kuidas suured mehed ja naised arglikul kuid kindlal sammul presidendi vastuvõtule kiirustavad.