Parem hilja, kui mitte kunagi

Tere kõigile Pikavere Lasteaed- Algkooli koduka lugejatele!  Kes ei mäletaks luuletuse algust, et kõik, kõik on uus septembrikuus… Seda võib väita ka meie lasteaia-koolipere kohta. On toimunud minekuid ja tulekuid õpetajate, õpilaste seas. Kuid see ei takistanud alustamast uut õppeaastat. Nagu näete, on muutumas ka kodulehe välimus. Püüame olla sellest õppeaastast kiiremad, informatiivsemad. Püüame kõik olulise kiiresti teieni tuua koduka esilehel. Lisada juurde infot, mis peaks olema nii lapsevanemale kui ka külalisele oluline ja vajalik. Seega, võtame üks samm korraga. Ajapikku suudame täita kõik tühjad kohad kodulehel ja täiendada juba lisatut. Seega soovin kõigile – jõudu ja meeldivat koostööd!