Muudatused bussigraafikus

Seoses Raasiku valla uue koolibussigraafiku hankega on muutunud suure bussi (liin 1) graafik.
Suur buss (liin 1) väljub hommikul vana graafiku alusel. Muudatused on seotud õhtuse väljumisajaga, see hakkab Pikaverest väljuma kell 16.40. Selle bussiga liiguvad lapsed Raasikule jalgpallitrenni, peale trenni toob buss lapsed tagasi Pikaverre (või vastavalt liin 1 peatustele). Lõunane buss liigub nii nagu eelmisel aastal.
Väike buss (liin 2) liigub nii nagu eelmisel aastal.
Muudatusi võib mõlema bussiliini graafikutes esineda ning neist teatatakse esimesel võimalusel. Kuni uue bussigraafiku saabumiseni on kooli kodulehel üleval veel vana graafik, palun arvestage seal olevate vigadega õhtuste väljumisaegadega.
NB! Esimesel koolipäeval, 2.09.19 liiguvad suur ja väike buss hommikuse (kooli tulemise) graafiku alusel. Tagasi viib buss kell 12.00.