Silmale ilus vaadata

Eile oli koolis hoogtööpäev. Võib öelda, et päev oli tõsise treeningu eest. Tööd said peaaegu kõik lihasgrupid. Peale esimest tundi läksime kooli parki riisuma, lillepeenraid korrastama. Kes riisus, kes vedas puulehti prügihunnikusse, kes oli näppupidi lillepeenraid korrastamas. Kui park sai kolme tunniga kauniks ja puhtaks, sest väike hoovihm pesi peale riisumist rohu rohelisemaks ja erksamaks. Siis tuli teha üks raskem töö. Kooli ette sõitis suur konteinerauto, kuhu oli vaja ladustada vanapaberi hunnikud. Aga meie õpilastel käis see nii kiiresti, et ei jõudnud veel õieti piltegi teha, kui kogu meeskond õpetajatega istus konteineris ja mõned isegi konteineri sügavuses vanapaberi hunnikute otsas. Rõõmu kui palju!

Vanapaber 002 Vanapaber 003 Vanapaber 004 Vanapaber 005 Vanapaber 008 Vanapaber 009 Vanapaber 010 Vanapaber 011