Isadepäev

Reede õhtul oli kogunenud saalitäis rahvast, et pidada isadepäeva . Isad said tulla tähtpäeva tähistama koos peredega ja veeta koos mõnusad tunnid. Lasteaia- ja koolipere oli otsustanud selle peo teha neile eriliseks sellega, et eeskavas ei esinenud lapsed vaid lasteaia ja kooli õpetajad. Õpilased, kes olid koos isadega kaasa tulnud, said kaasa elada enda õpetajatele, sest küll nemad juba teavad, kui raske on publiku ees esineda. Lasteaiapõngerjad tundsid uhkust kui nägid oma õpetajaid mängimas. Kõikidele isadele kingiti laste poolt meisterdatud kikilips.  Eeskava koosnes kahest osast: esimesena mängiti etendust ” Seitse vanatüdrukut” ja teises osas näitas mustkunstnik Marek Sandermat oma oskusi. Peale etteasteid ootas kõiki kaetud lauake, mille eest olid hoolt kandnud pereemad ja lapsed. Õhtu lõpus rahulolevaid isade nägusid nähes, võis tõdeda, et õhtu oli korda läinud.