Vilistlased


Pikavere Põhikooli lõpetajad peale kooli taasavamist

Alates 2010.a. sügisest Pikavere Lasteaed- Algkool (6-klassiline)

 

 

 

 


Pikavere Põhikooli lõpetajad peale kooli taasavamist

1995

klassijuhataja: Kadri Viira

  1. Lehtmäe, Lauri
  2. Leo, Evelin
  3. Mesilane, Kristjan
  4. Nahkor, Roland
  5. Otsa, Gerly
  6. Perandi, Andrus
  7. Perandi, Kaidi
  8. Roos, Õilme
  9. Sikk, Margus
  10. Sikk, Risto
  11. Trees, Kaja
images/stories/inimesed/vilistlased/thumbs/1995_1_lend.jpg.jpg

1996

klassijuhataja: Arno Vorsman

  1. Kaijanen, Marlen
  2. Kõrb, Kalev
  3. Oll, Gabriel
  4. Risthein, Ralf
  5. Vaikla, Viljar
  6. Vooremäe, Anne-Mai
images/stories/inimesed/vilistlased/thumbs/1996_2_lend.jpg.jpg

1997

klassijuhataja: Kai Tomingas

  1. Hinnosaar, Evelin
  2. Kasemets, Marko
  3. Lehtmäe, Liisa
  4. Morozova, Oksana
  5. Orav, Sirje
  6. Preide, Tarmo
  7. Ruusmaa, Tauno
  8. Saumann, Caspar
  9. Saumann, Jane
  10. Van-Cruysen, Ingrid
  11. Vettik, Janar
images/stories/inimesed/vilistlased/thumbs/1997_3_lend.jpg.jpg

1998

klassijuhataja: Silvi Paramonova

  1. Haab, Riina
  2. Kaijanen, Katre
  3. Leo, Raimond
  4. Meos, Kadri
  5. Teino, Erika
  6. Vesilind, Marko
images/stories/inimesed/vilistlased/thumbs/1998_4_lend.jpg.jpg

1999

klassijuhataja Tiina Napsep

  1. Avarmaa, Anneli
  2. Paramonov, Eero
  3. Piir, Argo
  4. Sikk, Andrus
  5. Sirel, Holger
  6. Voitka, Raido
  7. Vooremäe, Aivi
images/stories/inimesed/vilistlased/thumbs/1999_5_lend.jpg.jpg

2000

klassijuhataja: Tiia Toom

  1. Bereznjak, Regina
  2. Pajumaa, Jaanika
  3. Puusepp, Aivo
  4. Tiik, Triin
  5. Tšõmbalov, Kerli
images/stories/inimesed/vilistlased/thumbs/2000_6_lend.jpg.jpg

2001

klassijuhataja: Kadri Viira

  1. Friedemann, Maria
  2. Kadakas, Kati
  3. Lepp, Ants
  4. Mironenkov, Indrek
  5. Pavljuk, Andrei
  6. Roos, Almar
  7. Roos, Kristjan
  8. Ruusmaa, Triinu
  9. Suuder, Maarja
  10. Tammeorg, Jana
  11. Vahemaa, Aivar
images/stories/inimesed/vilistlased/thumbs/2001_7_lend.jpg.jpg

2002

klassijuhataja: Arno Vorsman

  1. Aleinikov, Aleksander
  2. Palm, Kristjan
  3. Pruul, Kristi
  4. Tammsalu, Tevo
  5. Tiik, Tanel
  6. Toomeoks, Peeter
images/stories/inimesed/vilistlased/thumbs/2002_8_lend.jpg.jpg

2003

klassijuhataja: Silvi Paramonova

  1. Friedemann, Helen
  2. Kadakas, Anti
  3. Kodanik, Arvi
  4. Leis, Rainer
  5. .Moor, Jane
  6. Must, Hannes
  7. Oll, Kristi
  8. Paramonov, Riho
  9. Rauk, Harry
  10. Urban, Kadri
  11. Virgaste, Triin
images/stories/inimesed/vilistlased/thumbs/2003_9_lend.jpg.jpg

2004

klassijuhataja: Tiia Toom

  1. Jalakas, Birgit
  2. Leis, Raido
  3. Ljasnikova, Ksenja
  4. Nahkor, Sander
  5. Nilov, Jane
  6. Piir, Kristo
  7. Puumets, Annika
  8. Sikk, Tairi
  9. Tammsalu, Taneli
  10. Urban, Kaisa
images/stories/inimesed/vilistlased/thumbs/2004_10_lend.jpg.jpg

2005

klassijuhataja: Iira Piigi

  1. Madli Suuder
  2. Katrin Šmetske
  3. Maili Trees
  4. Eduard Aaslaid
  5. Guido Ao
  6. Kerstin Friedemann
  7. Indrek Hinnosaar
  8. Heiki Kiiver
  9. Simo Lepikult
  10. Liina Malmi
  11. Maris Oll
  12. Erika Pruul
  13. Andres Puusepp
  14. Kati Virgaste
images/stories/inimesed/vilistlased/thumbs/2005_11_lend.jpg.jpg

2006

klassijuhataja Kaie Tomingas-Oras

  1. Helen Aaslaid
  2. Karmen Asku
  3. Kattri Ivanov
  4. Johanna Kaijanen – lõputunnistus kiitusega
  5. Anti Lille
  6. Jarmo Lõhmusaar
  7. Erki Maripuu
  8. Janeli Nilov
  9. Riho Palm
  10. Marko Runtal
  11. Madle Suuder
  12. Vaane Vaatemäe

2007

klassijuhataja: Eha Pukk

  1. Hedy Kiiver
  2. Pille-Riin Risthein
  3. Gert Heinmets
  4. Indrek Risthein

2008

klassijuhataja: Kaie Tomingas-Oras

  1. Agne Aaslaid
  2. Kättli Ivanov
  3. Robert Jürvetson
  4. Kristiina Kroonmäe
  5. Indrek Kuusnõmm
  6. Kerttu Lille
  7. Marianne Loik
  8. Janer Moor
  9. Linda Ojamets
  10. Taavi Oll
  11. Aleksander Pavljuk
  12. Karri Urban

2009

Klassijuhataja: Arno Vorsman

  1. Eha Aaslaid
  2. Siim Aava
  3. Joosep Kiiver
  4. Reelika Kuusnõmm
  5. Risto Pernau
  6. Laura Puumets
  7. Kersti Rahusalu
  8. Merily Runtal
  9. Kaivas-Aslak Vaatemäe

2010

Klassijuhataja Helme Trees

  1. Rainer Järviste
  2. Kristiina Kassmann
  3. Susanne Leene Lepikult
  4. Rena Leis
  5. Kätlin Loopere
  6. Katrin Risthein
  7. Rene Ööbik

 


Alates 2010.a. sügisest Pikavere Lasteaed- Algkool (6-klassiline)

2011

Klassijuhataja: Merike Kikas

  1. Kristjan Karu
  2. Marttin Maasik
  3. Mikkel Maasik
  4. Kristina Nahkor
  5. Sofja Puumets
  6. Indra Risthein

( Pildil 5.+ 6. klass )

http://www.pikavere.edu.ee/wp/wp-content/uploads/2014/06/2011_17_lend.jpg

2012

Klassijuhataja: Merike Kikas

  1. Märt Aaslaid
  2. Viktoria Atspol
  3. Kenneth Haavisto
  4. Amanda Kaijanen
  5. Roland Oll
  6. Renata Reisner
  7. Tiit Siimo
http://www.pikavere.edu.ee/wp/wp-content/uploads/2014/06/2012_18_lend.jpg

2013

Klassijuhataja: Merike Kikas

  1. Laura Loikmann
  2. Peedu Siimo
http://www.pikavere.edu.ee/wp/wp-content/uploads/2014/06/2013_19_lend.jpg

 

Comments are closed.