Soovituslik kirjandus

1. klass

OKTOOBER Väljal, S. „Jussikese seitse sõpra“

NOVEMBER Vennad Grimmid üks muinasjutt: „Hunt ja seitse kitsetalle“, „Lumeeit“, „Punamütsike“ või „Vahva rätsep“

DETSEMBER Maršak, S. „Kaksteist kuud“ või A. Pervik „Paula jõulud“, „Paula ja lumememm“

JAANUAR

• Janikovszky, E. „Minuga juhtub alati midagi“ või
  • Kunder „Suur Peeter ja väike Peeter“

VEEBRUAR

• Kotta „Tublid loomad“ või
  • Raud „Karu maja“

MÄRTS

• Egner „Sööbik ja Pisik“ või
  • Raud „Sipsik“

APRILL

• Raud „Peep ja sõnad“ või
  • Vilep „Liisu“

MAI  Pervik, A. „Kollane autopõrnikas“

2. klass

Oktoober – E. Raud “Karu maja”, A. Reinla “Pätu“ või A. Pervik “Paula” sarjast 1 raamat.

November/detsember – J. Rannap “Nublu”, H. Karm “Joosep ootab jõuluvana”

Jaanuar – I. Maran “Londiste õige nimega Vant”, E. Niit “Triinu ja Taavi lood” või H. Käo “Kusagil mujal”

Veebruar – A. Lindgren “Lärmisepa tänava Lota”, või A. Lindgren “Kaisa”

Märts – A. Pervik “Sookoll ja sisalik” või E. Niit “Onu ööbiku ööpäev”