Lihavõttejänesed Pikavere Mõisakooli aias

Hoolimata lumisest kevadilmast olid täna kell 10.40 kõik Pikavere Mõisakooli lapsed palutud õue. Üllatuseks ilmusid nurga tagant välja lihavõttejänes koos oma abilise jänes Lainega. Jänesed haarasid ruttu lastel kõrvust ning vedasid nad üheks suureks ringiks. Selgus, et jänesed olid tulnud endale uut abilist otsima ning katsed nägid ette kõrvadega jooksmist lasteaiaealistele ning munajooksu koolilastele. Üksteist kätest kinni hoides toetades läbiti keeruline rõngast läbi ronimise harjutus ning lõpuks joosti koos tibuga kanaemaga võidu. Kuna väledaid ja nutikaid lapsi on meie koolis palju otsustasid jänesed endale veidi mõtlemisaega võtta, kuid veel enne minekut anti lastele vihjed kus nad enne kohale jõudmist puhkasid. Nimelt oli igasse puhkekohta sätitud kotike üllatusega igale lapsele. Põnevust jagus igasse pargi nurka.

Soovime kõigile Pikavere Mõisakooli sõpradele kauneid lihavõttepühi!