Laulu- ja tantsupidu Härma küla pargis

Eile õhtul, kell 17.00 kogunesid taidlejad Pikavere kooli ette, et vihma trotsides ühises rongkäigus liikuda Härma küla pargi poole, kus toimus Raasiku ja Pikavere koolide laulu- ja tantsupidu. Oma panuse otsustasid sellesse ettevõtmisesse anda ka kapell “Oma asi” ja Pikavere kanneldajad ning line- tantsijad. Parki oli kogunenud selleks ajaks hulk inimesi, kes meid pikisilmi juba ootasid. Ja siis võis pidu alata! Esinesid mudilaskoorid, poistekoorid, lasteaiamudilased. Suured ja väiksed kanneldajad ning kapell. Jalga keerutasid nii rahvatantsijad kui line- tantsijad. Objektiivi ette jäid ka Külli ja Vaike, kes hea muusika saatel ei peljanud ka ise lava kõrval jalga keerutada. Ei heidutanud meid hoovihmad ja rõõmustasime iga päikesekiire eest, mis paistis. Lõpus sai kogu publik kaasa laulda populaarset laulu ” Kauges külas”. Peo lõppedes tänas Pikavere Lasteaed- Algkooli ja Raasiku Põhikooli ühine direktor Kadri Viira osalejaid, nende juhendajaid ja inimesi, tänu kellele, see tore pidu teoks sai.