Naljapäev

Esimese tunni aeg oli lasteaialaste ja õpilaste seas segadus suur. Teada- tuntud õpetajate ja töötajate asemel olid uued inimesed. Näiteks, kööki eksisid ära õpetaja Helju ja õpetaja Marie; “Kalli- Kalli” rühma õpetaja Kaie ja Eva. “Pai- Pai” rühma aga õpetaja Heiko ja õpetaja Pille. Kuhu siis kokad ja lasteaia personal kadusid? Nemad läksid õpilastele tunde andma. Kõige suurema pettumuse osalisteks said kooliõpilased, kui nad lõunasööki läksid sööma. Igaühe supitaldrikus vaatas vastu poolik leivatükk ja klaas vett. Ja kõik sellepärast, et köögis toimetasid algajad kokad, kes jäid söögitegemisega hätta. Tegelikult aitasid kooli kokad hädast välja ja lastele tehti tänase päeva puhul aprillinalja. Küll läksid näod naerule, kui läätsesupp ja maasikakissell saiakrutoonidega laudadele kanti. Siia lõppu üks naljaküsimus: Mis vahe on äikesel ja elektril?   Vastus: äikese eest ei pea maksma. Tujuküllast 1. aprilli kõigile!