Maastikumäng

Täna, viimasel 3. veerandi koolipäeval, otsustati minna loodusesse. On niigi palju nelja seina vahel istutud, nüüd aeg kopsudest kriiditolm välja köhida. Õpilased jagunesid kuute võistkonda, iga võistkond pidi liikuma omas tempos, nii, et ükski võistkonnaliige maha ei jääks või ette ei jookseks. Ülesanded lahendati üheskoos ja uut vihjet otsiti ka ühiselt. Teel olles pidi lahendama salakirja, otsima tekstist, kus on muinasjutu algus; tundma Eesti tuntumaid inimesi jne. Mängu lõpp-punktiks oli õpetaja Karri koduõu. Seal sai suure kiigega kiikuda, mängida koos õp. Heikoga jalgpalli ja proovida kätt korvpalli vabavisetes. Kui oli juba omajagu mängitud ja joostud, oli mõnus keha kinnitada. Küll võileivad maitsesid hästi! Varsti tuligi jalge alla võtta taas kodutee – armsa koolini, kus õpilased said tunnistused ning sellega oligi 3. veerand lõppenud.

Maastikumäng 019 Maastikumäng 021 Maastikumäng 022 Maastikumäng 023 Maastikumäng 024 Maastikumäng 026 Maastikumäng 038 Maastikumäng 039