Laulu-ja tantsupidu 2. juunil Härma külaplatsil

Posted in Uudised | Laulu-ja tantsupidu 2. juunil Härma külaplatsil kommenteerimine on välja lülitatud

Emadepäeva peod Pikavere Mõisakoolis

Teisipäeval, 9. mail toimus Pikavere Mõisakooli lasteaiarühmade emadepäeva pidu. Kalli-kalli etendas näidendi “Muna” ning Pai-pai lapsed näitasid, mida nad on õppinud liikumistunnis. Õhtu lõppes ühise laste valmistatud koogisöömisega.

Neljapäeval. 11. mail esinesid kontserdiga oma emadele koolilapsed. Kontsert oli ilus ning õhupallidega lennutati lakke soovid oma emadele. Koos joodi üks kohv ja morss, söödi kõrvale kringlitükk ning mindi koos soovidega koju. Oli ilus õhtu.

Posted in Uudised | Emadepäeva peod Pikavere Mõisakoolis kommenteerimine on välja lülitatud

Lihavõttejänesed Pikavere Mõisakooli aias

Hoolimata lumisest kevadilmast olid täna kell 10.40 kõik Pikavere Mõisakooli lapsed palutud õue. Üllatuseks ilmusid nurga tagant välja lihavõttejänes koos oma abilise jänes Lainega. Jänesed haarasid ruttu lastel kõrvust ning vedasid nad üheks suureks ringiks. Selgus, et jänesed olid tulnud endale uut abilist otsima ning katsed nägid ette kõrvadega jooksmist lasteaiaealistele ning munajooksu koolilastele. Üksteist kätest kinni hoides toetades läbiti keeruline rõngast läbi ronimise harjutus ning lõpuks joosti koos tibuga kanaemaga võidu. Kuna väledaid ja nutikaid lapsi on meie koolis palju otsustasid jänesed endale veidi mõtlemisaega võtta, kuid veel enne minekut anti lastele vihjed kus nad enne kohale jõudmist puhkasid. Nimelt oli igasse puhkekohta sätitud kotike üllatusega igale lapsele. Põnevust jagus igasse pargi nurka.

Soovime kõigile Pikavere Mõisakooli sõpradele kauneid lihavõttepühi!

Posted in Uudised | Lihavõttejänesed Pikavere Mõisakooli aias kommenteerimine on välja lülitatud

Kabeturniiri parimad on selgunud

Karmist heitluses selgusid täna pika vahetunni ajal Pikavere kooli parimad kabetajad. Eelvoorud olid peetud varasemalt ning nüüd oligi jäänud välja selgitada parimatest parimad. Pikavere kooli kabemeistriks sai Markus Samberk 3. klassist, 2. kohale tuli Karmen Oll 4. klassist. Järgnesid Lisandra Luik 2. klassist ja Raido Puusepp 1. klassist.
Suur tänu õp Kristile turniiri läbiviimise eest.

Posted in Uudised | Kabeturniiri parimad on selgunud kommenteerimine on välja lülitatud