Suvelaager Tsitres 24. 07-28.07. 2017

Saabumine Tsitresse 24. juulil kell 14.00.

Laagri maksumus 45 eurot (sisaldab 4 toidukorda päevas, auhindasid, joonistusvahendeid, markerid, diplomid, tänukirjad, esmaabivahendid, spordivahendid).

Kaasa:

1. Telk ( kodus lepi eelnevalt kokku, kellega oled ühes telgis);
  2. telgile vihmase ilma korral kate; pesulõksud vm kinnitused millega kate kinnitada.
  3. madrats,magamiskott ja/või tekk ,padi;
  4. toidunõud: kauss, lusikas, kahvel, kruus;
  5. riided-jalanõud: jope, vihmakeep, soe kampsun, sokid (kindlasti ka villased sokid), spordiriided, riided soojadeks ja külmadeks ilmadeks, ujumisriided, peakate, kummikud, spordijalatsid, plätud; müts
  6. pesemisvahendid (hambahari, hambapasta), saunalina (soovitavalt ka varurätik olla, kui üks märjaks saab);
  7. päikesekreem, sääsetõrjevahend;
  8. kui on soovi, siis võib võtta oma mänge ja kunstitarbeid kaasa.
  9. juulil kell 11.00 on pidulik lõpetamine (telkide kokkupanek toimub enne lõpetamist), kell 11.30 sõidame koju.

Registreerida hiljemalt 7. juuliks. (Teame ostude tegemisel laste arvuga arvestada).

NB! Mobiiltelefonidel metsa asja ei ole, kuid õpetajad on sellegi poolest olemas, kui laps ja vanem omavahel kontakteeruda soovivad. Nii hoiame ära koduigatsuse tekkimise ning säilib ka laste hea tuju. 🙂

Kontaktandmed:

Laagriülem –   Helju Kadakas  (56 508 719)

Kaie Tomingas-Oras (53 47 50 36)

Kohtumiseni Tsitres!

Posted in Uudised | Suvelaager Tsitres 24. 07-28.07. 2017 kommenteerimine on välja lülitatud

Kooliaasta lõpuaktus

Pidulik kooliaasta lõpuaktus toimub Pikavere Mõisakoolis teisipäeval kell 18.00. Palume riietuda pidulikult.

Posted in Uudised | Kooliaasta lõpuaktus kommenteerimine on välja lülitatud

Laulu-ja tantsupidu 2. juunil Härma külaplatsil

Posted in Uudised | Laulu-ja tantsupidu 2. juunil Härma külaplatsil kommenteerimine on välja lülitatud

Emadepäeva peod Pikavere Mõisakoolis

Teisipäeval, 9. mail toimus Pikavere Mõisakooli lasteaiarühmade emadepäeva pidu. Kalli-kalli etendas näidendi “Muna” ning Pai-pai lapsed näitasid, mida nad on õppinud liikumistunnis. Õhtu lõppes ühise laste valmistatud koogisöömisega.

Neljapäeval. 11. mail esinesid kontserdiga oma emadele koolilapsed. Kontsert oli ilus ning õhupallidega lennutati lakke soovid oma emadele. Koos joodi üks kohv ja morss, söödi kõrvale kringlitükk ning mindi koos soovidega koju. Oli ilus õhtu.

Posted in Uudised | Emadepäeva peod Pikavere Mõisakoolis kommenteerimine on välja lülitatud