Lapsevanemate koosolek

4. oktoobril 2017 kell 18.00 toimub Pikavere Mõisakooli lastevanemate üldkoosolek.
Päevakord:
1. Laste ringides osalemine
2. Kooli ja lasteaia kodukord.
3. Eelkool
4. Pikavere Mõisakooli 5. ja 6. klassi avamine. Arvamusküsitluse tulemus.
5. Kohapeal tekkinud küsimused.

Posted in Uudised | Lapsevanemate koosolek kommenteerimine on välja lülitatud

Spordinädal Pikavere Mõisakoolis

Järgmisel nädalal, 25.-29.septembril toimub Üleeuroopaline spordinädal. Selle raames toimub ka Pikavere Mõisakoolis spordinädal. Terve nädala vältel tutvume ja tegeleme erinevate liikumisvõimalustega.

Spordinädal Pikavere Mõisakoolis
Esmaspäev 25.09 – Spordipäev – sprint, hoota kaugushüpe, pallivise.

Teisipäev 26.09 – Teatejooks

Kolmapäev 27.09 – Orienteerumine

Neljapäev 28.09 – Pallimängu päev
Reede 29.09 – Matkapäev

Posted in Uudised | Spordinädal Pikavere Mõisakoolis kommenteerimine on välja lülitatud

Eelkool Pikavere Mõisakoolis

Eelkool alustab Pikavere mõisakoolis 1. oktoobril 2017. Eelkool toimub teisipäeval ja kolmapäeval, mõlemal päeval algus kell 11.40. Tunni pikkus 45 min.

Posted in Uudised | Eelkool Pikavere Mõisakoolis kommenteerimine on välja lülitatud

Dendropargi külastus

Esimese õuesõppe nädala lõpetasid Pikavere Mõisakooli õpilased Rätla külas asuvas dendropargis Smaragd. Hoolimata uduvihmasest ilmast oli park smaragdile kohaselt roheline kõigis sellele värvile omastes toonides. Pargi omanik ja hooldaja Moonika rääkis lastele pargi saamisloost ja tutvustas seal asuvaid erilisemaid puid ning taimi.

Posted in Uudised | Dendropargi külastus kommenteerimine on välja lülitatud