Juhant Trumpi kontsert ja raamatu “Pikavere. Kolme kihelkonna piiril” esitlus

8. märtsil toimus Pikavere Mõisakoolis kahele Suurele Pikavere kooliga seotud mehele pühendatud õhtu. Õhtu esimeses pooles esitasid Pikavere Mõisakooli õpilased ning külalised Juhan Trumpi laule. Õhtu teises pooles esitas Vaino Napp äsja ilmunud raamatu Pikavere ja Mallavere piirkonnast.

Posted in Uudised | Juhant Trumpi kontsert ja raamatu “Pikavere. Kolme kihelkonna piiril” esitlus kommenteerimine on välja lülitatud

Vastlapäev

Posted in Uudised | Vastlapäev kommenteerimine on välja lülitatud

Päkapikumaa Pikavere mõisas

Jõulueelne aeg oli Pikavere mõisakoolis siginat-saginat täis. Külalisi käis siit ja sealt poolt ning kõigil üks eesmärk – külastada sel aastal taasavatud Pikavere päkapikumaad. Külastati lumeeite ja jõulusokku, pandi proovile muusikalised oskused, küpsetati piparkooke ning loomulikult näidati end ka jõuluvanale ja jõulumemmele kõige paremast küljest.

Pikavere mõisakooli pere tänab kõiki vahvaid ja tublisid koolilapsi, kes päkapikkude kehastamisega suurepäraselt hakkama said. Suur suur tänu ka kõigile täiskasvanud abilistele, kes olid nii jõu kui nõuga abis Päkapikumaa ülesehitamisel ning läbiviimisel.

Posted in Uudised | Päkapikumaa Pikavere mõisas kommenteerimine on välja lülitatud

Päkapikumaa Pikavere mõisas

14971102_1208242492573734_995926245_o